Crivit pánské sandály námořnická modrá

Barva
modrá

• Pohodlné nošení

• Pruživá podrážka, není tuhá
    • Velikost odpovídá
    • Pro člověka s vysokým nártem jsou velice krátké pásky se suchým zipem. Tento typ sandálů má vždy tuto chybu. Škoda…

Ale celkově odpovídá fotografii, jsem spokojená.

• Levné
    • Pohodlné

Jsem mile překvapen. Sandály mám teprve měsíc, ale už jsem je trochu využil. Netlačí, dobře sedí na noze a cítím se v nich pohodlně.

Barva
modrá

CRIVIT® Pánské trekingové sandály PU na bázi vody – pro udržitelnou výrobu materiálů Přizpůsobitelné pásky pomocí suchých zipů Tlumicí stélka a polstrovaný pásek pro optimální komfort při nošení Profilovaná protiskluzová podrážka Materiál Vrchní materiál: PU bez DMFA, textil Podšívka: textil Stélka: EVA Podrážka: TPR Velikost 41–46

• Pohodlné nošení

• Pruživá podrážka, není tuhá
    • Velikost odpovídá

Ale celkově odpovídá fotografii, jsem spokojená.

• Levné
    • Pohodlné

jsem spokojná

Doporučiji

• OK
  • , zakoupeno v Lidl-shop.cz

vypadají pěkně, léto je daleko